Verandering van leefstijlgewoontes

Iedereen heeft een doel: afvallen, aankomen, anders eten. Het is voor iedereen heel persoonlijk. Veel mensen komen bij ons om gewicht te verliezen. De kunst van gewicht verliezen ligt in een verandering van leefgewoontes, een andere leefstijl. De begeleiding hiervan vraagt niet alleen om advies op het gebied van voeding en bewegen maar vooral om leefstijlbegeleiding.

Waar helpt de diëtiste bij?

De diëtiste geeft adviezen op maat, aangepast aan je leefstijl, voeding- en beweegpatroon. Naast reguliere begeleiding, bieden wij ook begeleiding voor mensen met diverse ziektebeelden zoals: hart- en vaatziekten, diabetes, COPD, allergieën en maag- en darmaandoeningen. Diëtetiek wordt volledig vergoed uit uw basisverzekering. Onze diëtiste kan je vergoeding bekijken/adviseren.

Onze diëtistes
Diëtist fysiomore
Diëtist fysiomore
Alicia Guldenaar
Diëtiste/Voedingsconsulent
a.guldenaar@fysiomore.nl
KP-nummer 19104118589
Diëtiste Sandra
Diëtiste Sandra
Sandra Vissers
Diëtiste/Voedingsconsulent
s.vissers@fysiomore.nl
KP-nummer 89903086789
Kim Findhammer
Diëtiste/Voedingsconsulent
k.findhammer@fysiomore.nl
KP-nummer 19100963989
Onze voedingscoaches
Voedingscoach Sharon
Voedingscoach Sharon
Sharon van der Horst
Voedingsconsulent
s.van.der.horst@arendse.nl
Marissa de Heus
Voedingsconsulent
m.de.heus@arendse.nl
Voedingsconsulent
Voedingsconsulent
Jans Bastiaansen
Voedingsconsulent
j.bastiaansen@arendse.nl
Vragen?

Ben je aanvullend verzekerd voor fysiotherapie?

JaNee

Bij het invullen van dit formulier ga je akkoord met het veilig opslaan en verwerken van je gegevens volgens de Algemene Verordening Gegevensbescherming.