Fysiotherapeut Remco Langerak
Fysiotherapeut
r.langerak@fysiomore.nl
BIG-nummer 89927020004
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut
maarten@fysiomore.nl
BIG-nummer 79912782204
Fysiotherapeut Brian
Fysiotherapeut
b.mateijsen@fysiomore.nl
BIG-nummer 69925468404
Fysiotherapeut Job Schonewille
Fysiotherapeut
j.schonewille@fysiomore.nl
BIG-nummer 99927889804
Fysiotherapeut Lisa
Fysiotherapeut
l.hajenius@fysiomore.nl
BIG-nummer 49910998104
Fysiotherapeut Dennis
Fysiotherapeut
d.ivens@fysiomore.nl
BIG-nummer 79926861704
Fysiotherapeut
c.de.hoon@fysiomore.nl
BIG-nummer 09920729604
Fysiotherapeut
m.lubeck@fysiomore.nl
BIG-nummer 89922035004
sofievandoorn
Fysiotherapeute, osteopaat i.o.
s.van.doorn@fysiomore.nl
BIG-nummer 89926301904
Fysiotherapeut Maartje
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut
m.damen@fysiomore.nl
BIG-nummer 89921068904
Alex van de Kamp fysiotherapeut
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
a.van.de.kamp@fysiomore.nl
BIG-nummer 69924018604
Kim fysiotherapeut
Fysiotherapeut / Kinderfysiotherapeut / kinderbekkenfysiotherapeut
k.wurm@fysiomore.nl
BIG-nummer 59911542904
Fysiotherapeut Tom
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut i.o.
t.rousseau@fysiomore.nl
BIG-nummer 19923549604
Fysiotherapeut Damian
Fysiotherapeut
d.kefilev@fysiomore.nl
BIG-nummer 79923582304
Fysiotherapeut/Manueel Therapeut i.o.
r.de.leuw@fysiomore.nl
BIG-nummer 99922727004
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut/Zwanger en Fit instructeur
m.van.hees@fysiomore.nl
BIG-nummer 99923006904
Fysiotherapeut Joran
Fysiotherapeut
j.versteeg@fysiomore.nl
BIG-nummer 19926851104
Michelle Lavrijsen
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeute i.o.
m.lavrijsen@fysiomore.nl
BIG-nummer 69925950604
Coen den Hertog fysiotherapeut
Fysiotherapeut
c.den.hertog@fysiomore.nl
BIG-nummer 49920602804
Iris Voorneveld
Iris Voorneveld
Iris Voorneveld
Backoffice medewerkster
i.voorneveld@fysiomore.nl
Fysiotherapeut Evi van Oosterhout
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut
e.van.oosterhout@fysiomore.nl
BIG-nummer 19927905804
Xanne Klink fysiotherapeut
Fysiotherapeut
x.klink@fysiomore.nl
BIG-nummer 89926999804
Stef van Rooij
Fysiotherapeut
s.van.rooij@fysiomore.nl
BIG-nummer 99928927104
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Zwanger en Fit
Dominique fysiotherapeut
Oefentherapeute/ Zwanger en Fit instructeur
d.smit@fysiomore.nl
jaap caron
Fysiotherapeut
j.caron@fysiomore.nl
BIG-nummer 19928839204
Niene van Gurp
Niene van Gurp
Niene van Gurp
Assistent fysiotherapeute
n.van.gurp@fysiomore.nl
Manager Fysiomore
Manager/Sportfysiotherapeut
r.van.den.wijngaart@fysiomore.nl
BIG-nummer 69062394904
Stagiaires
Bas van Loon
Stagiaire Fysiomore
Anika stagiaire
Anika stagiaire
Anika van de Vijver
Stagiaire diëtetiek
Freek van Dijck
Freek van Dijck
Freek van Dijck
Stagiaire fysiotherapie
jur swinkels
Stagiaire fysiotherapie
Corien de Wit
Stagiaire fysiotherapie
Rob Kolsteren
Stagiaire fysiotherapie
Onze diëtistes
Anouk van Londen
Anouk van Londen
Anouk van Londen
Diëtiste i.o.
a.van.londen@fysiomore.nl
Diëtist fysiomore
Diëtist fysiomore
Alicia Guldenaar
Diëtiste/Voedingsconsulent
a.guldenaar@fysiomore.nl
KP-nummer 19104118589
Jessica van Gool
Jessica van Gool
Jessica van Gool
Diëtiste
j.van.gool@fysiomore.nl
KP-nummer 19105467589
Onze voedingscoaches
Voedingscoach Sharon
Voedingscoach Sharon
Sharon van der Horst
Voedingsconsulent
s.van.der.horst@arendse.nl
Meike de Roos
Meike de Roos
Meike de Roos
Leefstijlcoach/diëtiste
m.de.roos@fysiomore.nl
Onze Stoppen met Roken coaches
abby rombouts
abby rombouts
Abby Rombouts
Stoppen met Roken coach
info@fysiomore.nl
Dominique fysiotherapeut
Oefentherapeute/ Zwanger en Fit instructeur
d.smit@fysiomore.nl
Onze leefstijlcoach
Meike de Roos
Meike de Roos
Meike de Roos
Leefstijlcoach/diëtiste
m.de.roos@fysiomore.nl
Onze podotherapeut