Fysiotherapeut Remco Langerak
Fysiotherapeut
r.langerak@fysiomore.nl
BIG-nummer 89927020004
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut
maarten@fysiomore.nl
BIG-nummer 79912782204
Fysiotherapeut Brian
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut i.o.
b.mateijsen@fysiomore.nl
BIG-nummer 69925468404
Fysiotherapeut Job Schonewille
Fysiotherapeut
j.schonewille@fysiomore.nl
BIG-nummer 99927889804
Fysiotherapeut Lisa
Fysiotherapeut
l.hajenius@fysiomore.nl
BIG-nummer 49910998104
Fysiotherapeut Dennis
Fysiotherapeut
d.ivens@fysiomore.nl
BIG-nummer 79926861704
Fysiotherapeut
c.de.hoon@fysiomore.nl
BIG-nummer 09920729604
Fysiotherapeut
m.lubeck@fysiomore.nl
BIG-nummer 89922035004
sofievandoorn
Fysiotherapeute, osteopaat i.o.
s.van.doorn@fysiomore.nl
BIG-nummer 89926301904
Fysiotherapeut Maartje
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut
m.damen@fysiomore.nl
BIG-nummer 89921068904
Stef van Rooij
Fysiotherapeut
s.van.rooij@fysiomore.nl
BIG-nummer 99928927104
Kim fysiotherapeut
Fysiotherapeut / Kinderfysiotherapeut / kinderbekkenfysiotherapeut
k.wurm@fysiomore.nl
BIG-nummer 59911542904
Fysiotherapeut Tom
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut i.o.
t.rousseau@fysiomore.nl
BIG-nummer 19923549604
Fysiotherapeut Damian
Fysiotherapeut
d.kefilev@fysiomore.nl
BIG-nummer 79923582304
Maayke Voets
Assistent Fysiotherapeute
m.voets@fysiomore.nl
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut/Zwanger en Fit instructeur
m.van.hees@fysiomore.nl
BIG-nummer 99923006904
Fysiotherapeut Joran
Fysiotherapeut
j.versteeg@fysiomore.nl
BIG-nummer 19926851104
Iris Voorneveld
Iris Voorneveld
Iris Voorneveld
Backoffice medewerkster
i.voorneveld@fysiomore.nl
thijsmakkink
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
t.makkink@fysiomore.nl
BIG-nummer 59929474604
Matthijs Sturm
Fysiotherapeut
m.sturm@fysiomore.nl
BIG-nummer: 39929578404
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Zwanger en Fit
Fysiotherapeut Evi van Oosterhout
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut
e.van.oosterhout@fysiomore.nl
BIG-nummer 19927905804
Xanne Klink fysiotherapeut
Fysiotherapeut
x.klink@fysiomore.nl
BIG-nummer 89926999804
Dominique fysiotherapeut
Oefentherapeute/ Zwanger en Fit instructeur
d.smit@fysiomore.nl
jaap caron
Fysiotherapeut
j.caron@fysiomore.nl
BIG-nummer 19928839204
Freek van Dijck
Fysiotherapeut
f.van.dijck@fysiomore.nl
BIG-nummer 29929227204
Bieke de Haan
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
b.de.haan@fysiomore.nl
BIG-nummer 09929242704
annabel klijberg
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
a.klijberg@fysiomore.nl
BIG-nummer: 69929782804
Manager Fysiomore
Manager/Sportfysiotherapeut
r.van.den.wijngaart@fysiomore.nl
BIG-nummer 69062394904
Stagiaires
ruben arke
Stagiaire fysiotherapie
Ammisha stagiaire fysiomore
Fysiotherapeut/Manueel Therapeut i.o.
bart van dijke
Stagiaire fysiotherapie
jenna
Stagiaire diëtetiek
tess klaassen
Stagiaire diëtetiek
dominique aarts
Stagiaire fysiotherapie
damian schellekens
Stagiaire fysiotherapie
Onze diëtistes
Anouk van Londen
Anouk van Londen
Anouk van Londen
Diëtiste
a.van.londen@fysiomore.nl
KP-nummer 19106211189
Diëtist fysiomore
Diëtist fysiomore
Alicia Guldenaar
Diëtiste/Voedingsconsulent
a.guldenaar@fysiomore.nl
KP-nummer 19104118589
Jessica van Gool
Jessica van Gool
Jessica van Gool
Diëtiste
j.van.gool@fysiomore.nl
KP-nummer 19105467589
Meike de Roos
Leefstijlcoach/diëtiste
m.de.roos@fysiomore.nl
KP-nummer 19105996989
BLCN-nummer: LO802
Onze voedingscoaches
Voedingscoach Sharon
Voedingscoach Sharon
Sharon van der Horst
Voedingsconsulent
s.van.der.horst@arendse.nl
Melanie Viveen
Melanie Viveen
Melanie Viveen
Voedingscoach
info@fysiomore.nl
Remco Boerema
Remco Boerema
Remco Boerema
Voedingscoach
info@fysiomore.nl
Onze Stoppen met Roken coaches
abby rombouts
abby rombouts
Abby Rombouts
Stoppen met Roken coach
info@fysiomore.nl
Dominique fysiotherapeut
Oefentherapeute/ Zwanger en Fit instructeur
d.smit@fysiomore.nl
Onze leefstijlcoach
Meike de Roos
Leefstijlcoach/diëtiste
m.de.roos@fysiomore.nl
KP-nummer 19105996989
BLCN-nummer: LO802
Onze zwangerschapsdocente