Rob van den Wijngaart Fysiomore
Manager Fysiomore
Sportfysiotherapeut
r.van.den.wijngaart@fysiomore.nl
BIG-nummer 69062394904
Fysiotherapeut Brian
Locatie manager Fysiomore Dongen & Tilburg Reeshof
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut i.o./Manueel therapeut i.o.
b.mateijsen@fysiomore.nl
BIG-nummer 69925468404
Fysiotherapeut Dennis
Locatie manager Fysiomore Breda
Fysiotherapeut/Orofaciaal therapeut
d.ivens@fysiomore.nl
BIG-nummer 79926861704
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut
maarten@fysiomore.nl
BIG-nummer 79912782204
Fysiotherapeut Lisa
Fysiotherapeut
l.hajenius@fysiomore.nl
BIG-nummer 49910998104
Fysiotherapeut Job Schonewille
Fysiotherapeut
j.schonewille@fysiomore.nl
BIG-nummer 99927889804
Fysiotherapeut
c.de.hoon@fysiomore.nl
BIG-nummer 09920729604
Fysiotherapeut Remco Langerak
Fysiotherapeut
r.langerak@fysiomore.nl
BIG-nummer 89927020004
sofievandoorn
Fysiotherapeute, osteopaat i.o.
s.van.doorn@fysiomore.nl
BIG-nummer 89926301904
Fysiotherapeut Maartje
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut
m.damen@fysiomore.nl
BIG-nummer 89921068904
Stef van Rooij
Fysiotherapeut
s.van.rooij@fysiomore.nl
BIG-nummer 99928927104
Kim fysiotherapeut
Kwaliteitsmanager Kinderfysiotherapie
Fysiotherapeut / Kinderfysiotherapeut / kinderbekkenfysiotherapeut
k.wurm@fysiomore.nl
BIG-nummer 59911542904
Fysiotherapeut Tom
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut i.o.
t.rousseau@fysiomore.nl
BIG-nummer 19923549604
Dennis Olieslagers
Fysiotherapeut
d.olieslagers@fysiomore.nl
BIG-nummer 49930584304
Maayke Voets
Assistent Fysiotherapeute
m.voets@fysiomore.nl
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut/Zwanger en Fit instructeur
m.van.hees@fysiomore.nl
BIG-nummer 99923006904
Fysiotherapeut Joran
Fysiotherapeut
j.versteeg@fysiomore.nl
BIG-nummer 19926851104
thijsmakkink
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
t.makkink@fysiomore.nl
BIG-nummer 59929474604
Freek van Dijck
Fysiotherapeut
f.van.dijck@fysiomore.nl
BIG-nummer 29929227204
annabel klijberg
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
a.klijberg@fysiomore.nl
BIG-nummer: 69929782804
nick verduin
Fysiotherapeut
n.verduin@fysiomore.nl
BIG-nummer 39930180604
kim emmen
Assistent fysiotherapie
k.emmen@fysiomore.nl
ruben
Assistent fysiotherapie
r.arke@fysiomore.nl
Imad Rhezila
Assistent Fysiotherapeut
info@fysiomore.nl
Fysiotherapeute
m.gabriel@fysiomore.nl
BIG-nummer 19928715704
Fysiotherapeute/Kinderfysiotherapeute i.o.
n.verhoeven@fysiomore.nl
Mojda Attai Fysiomore
Assistente Fysiotherapie
m.attai@fysiomore.nl
Iris Voorneveld
Iris Voorneveld
Iris Voorneveld
Backoffice medewerkster
i.voorneveld@fysiomore.nl
Onze stagiaires
Stagiair fysiotherapie
Stagiaire fysiotherapie
eva coopmans stagiaire fysiomore
Stagiaire fysiotherapie
Stagiaire fysiotherapie
Onze diëtistes
amanda ligt
Diëtiste
a.ligt@fysiomore.nl
KP-nummer 19106383189
Meike de Roos
Leefstijlcoach/diëtiste
m.de.roos@fysiomore.nl
KP-nummer 19105996989
BLCN-nummer: LO802
Marlies Beens
Diëtiste
m.beens@fysiomore.nl
KP-nummer: 99911218889
maartje joore
Diëtiste
m.joore@fysiomore.nl
KP-nummer: 19105651989
Onze voedingscoaches
Voedingscoach Sharon
Voedingscoach Sharon
Sharon van der Horst
Voedingsconsulent
s.van.der.horst@arendse.nl
Melanie Viveen
Melanie Viveen
Melanie Viveen
Voedingscoach
info@fysiomore.nl
Onze Stoppen met Roken coaches
abby rombouts
abby rombouts
Abby Rombouts
Stoppen met Roken coach
info@fysiomore.nl
Dominique fysiotherapeut
Oefentherapeute/ Zwanger en Fit instructeur
d.smit@fysiomore.nl
Onze leefstijlcoach
Meike de Roos
Leefstijlcoach/diëtiste
m.de.roos@fysiomore.nl
KP-nummer 19105996989
BLCN-nummer: LO802
Onze zwangerschapsdocente
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Zwanger en Fit
Onze orthomoleculair therapeut
Debby Joannes
Orthomoleculair Therapeut
debby@fitmetdeb.nl