Fysiotherapeut Remco Langerak
Fysiotherapeut
r.langerak@fysiomore.nl
BIG-nummer 89927020004
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut
maarten@fysiomore.nl
BIG-nummer 79912782204
Fysiotherapeut Brian
Fysiotherapeut
b.mateijsen@fysiomore.nl
BIG-nummer 69925468404
Dominique fysiotherapeut
Oefentherapeut Cesar
d.smit@fysiomore.nl
Fysiotherapeut Lisa
Fysiotherapeut
l.hajenius@fysiomore.nl
BIG-nummer 49910998104
Fysiotherapeut Dennis
Fysiotherapeut
d.ivens@fysiomore.nl
BIG-nummer 79926861704
Fysiotherapeut
c.de.hoon@fysiomore.nl
BIG-nummer 09920729604
Fysiotherapeut
m.lubeck@fysiomore.nl
BIG-nummer 89922035004
Rene Bookelaar
Fysiotherapeut
r.bookelaar@fysiomore.nl
BIG-nummer 39925025204
Fysiotherapeut Maartje
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
m.damen@fysiomore.nl
BIG-nummer 89921068904
Fysiotherapeut Annick
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut
a.koevoets@fysiomore.nl
BIG-nummer 99917919504
Kim fysiotherapeut
Fysiotherapeut / Kinderfysiotherapeut / kinderbekkenfysiotherapeut
k.wurm@fysiomore.nl
BIG-nummer 59911542904
Fysiotherapeut Tom
Fysiotherapeut/Sportfysiotherapeut i.o.
t.rousseau@fysiomore.nl
BIG-nummer 19923549604
Fysiotherapeut Damian
Fysiotherapeut
d.kefilev@fysiomore.nl
BIG-nummer 79923582304
Fysiotherapeut/Manueel Therapeut i.o.
r.de.leuw@fysiomore.nl
BIG-nummer 99922727004
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut
m.van.hees@fysiomore.nl
BIG-nummer 99923006904
Fysiotherapeut Joran
Fysiotherapeut
j.versteeg@fysiomore.nl
BIG-nummer 19926851104
Fysiotherapeut Nick
Fysiotherapeut i.o.
n.beckers@fysiomore.nl
Michelle Lavrijsen
Fysiotherapeut/Bewegingsagoog
m.lavrijsen@fysiomore.nl
BIG-nummer 69925950604
Coen den Hertog fysiotherapeut
Fysiotherapeut
c.den.hertog@fysiomore.nl
BIG-nummer 49920602804
Kinderfysiotherapeut Nicole Merkx
Kinderfysiotherapeut/kinderbekkenfysiotherapeut
n.merkx@fysiomore.nl
BIG-nummer 5906153504
Matthijs Sturm
Fysiotherapeut i.o.
m.sturm@fysiomore.nl
Iris Voorneveld
Iris Voorneveld
Iris Voorneveld
Backoffice medewerkster
i.voorneveld@fysiomore.nl
Alex van de Kamp fysiotherapeut
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
a.van.de.kamp@fysiomore.nl
BIG-nummer 69924018604
Manager Fysiomore
Manager Fysiomore
Rob van den Wijngaart
Manager/Sportfysiotherapeut
r.van.den.wijngaart@fysiomore.nl
BIG-nummer 69062394904
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Zwanger en Fit
Stagiaires
Sanne Donkers
Sanne Donkers
Sanne Donkers
Stagiaire
Fysiotherapie stagiaire
Fysiotherapie stagiaire
Thijs Makkink
Stagiaire
Onze diëtistes
Kim Findhammer
Diëtiste/Voedingsconsulent
k.findhammer@fysiomore.nl
KP-nummer 19100963989
Voedingscoach Sandra
Voedingscoach Sandra
Sandra Vissers
Diëtiste/Voedingsconsulent
s.vissers@fysiomore.nl
KP-nummer 89903086789
Diëtist fysiomore
Diëtist fysiomore
Alicia Guldenaar
Diëtiste/Voedingsconsulent
a.guldenaar@fysiomore.nl
KP-nummer 19104118589
Jessica van Gool
Jessica van Gool
Jessica van Gool
Diëtiste i.o.
j.van.gool@fysiomore.nl
Onze voedingscoach
Voedingscoach Sharon
Voedingscoach Sharon
Sharon van der Horst
Voedingsconsulent
s.van.der.horst@arendse.nl