Stef van Rooij
Fysiotherapeut
s.van.rooij@fysiomore.nl
BIG-nummer 99928927104
Fysiotherapeut Brian
Fysiotherapeut
b.mateijsen@fysiomore.nl
BIG-nummer 69925468404
Xanne Klink fysiotherapeut
Fysiotherapeut
x.klink@fysiomore.nl
BIG-nummer 89926999804
Michelle Lavrijsen
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeute i.o.
m.lavrijsen@fysiomore.nl
BIG-nummer 69925950604
Alex van de Kamp fysiotherapeut
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
a.van.de.kamp@fysiomore.nl
BIG-nummer 69924018604
Fysiotherapeut Remco Langerak
Fysiotherapeut
r.langerak@fysiomore.nl
BIG-nummer 89927020004
sofievandoorn
Fysiotherapeute, osteopaat i.o.
s.van.doorn@fysiomore.nl
BIG-nummer 89926301904
Bieke de Haan
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
b.de.haan@fysiomore.nl
BIG-nummer
Onze voedingscoaches
Jessica van Gool
Jessica van Gool
Jessica van Gool
Diëtiste
j.van.gool@fysiomore.nl
KP-nummer 19105467589
Meike de Roos
Meike de Roos
Meike de Roos
Leefstijlcoach/diëtiste
m.de.roos@fysiomore.nl
Onze leefstijlcoach
Meike de Roos
Meike de Roos
Meike de Roos
Leefstijlcoach/diëtiste
m.de.roos@fysiomore.nl