Kim fysiotherapeut
Fysiotherapeut / Kinderfysiotherapeut / kinderbekkenfysiotherapeut
k.wurm@fysiomore.nl
BIG-nummer 59911542904
Fysiotherapeut Lisa
Fysiotherapeut
l.hajenius@fysiomore.nl
BIG-nummer 49910998104
Fysiotherapeut Maartje
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut
m.damen@fysiomore.nl
BIG-nummer 89921068904
Fysiotherapeut
c.de.hoon@fysiomore.nl
BIG-nummer 09920729604
Fysiotherapeut Job Schonewille
Fysiotherapeut
j.schonewille@fysiomore.nl
BIG-nummer 99927889804
Fysiotherapeut Damian
Fysiotherapeut
d.kefilev@fysiomore.nl
BIG-nummer 79923582304
Fysiotherapeut Dennis
Fysiotherapeut/Orofaciaal therapeut
d.ivens@fysiomore.nl
BIG-nummer 79926861704
sofievandoorn
Fysiotherapeute, osteopaat i.o.
s.van.doorn@fysiomore.nl
BIG-nummer 89926301904
thijsmakkink
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
t.makkink@fysiomore.nl
BIG-nummer 59929474604
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Marjo Schrauwen
Marjo Schrauwen
Geboorte Expert Zwanger en Fit
Fysiotherapeut Evi van Oosterhout
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut
e.van.oosterhout@fysiomore.nl
BIG-nummer 19927905804
Bieke de Haan
Fysiotherapeut/Kinderfysiotherapeut i.o.
b.de.haan@fysiomore.nl
BIG-nummer 09929242704
Onze diëtistes
Amanda Ligt
Amanda Ligt
Amanda Ligt
Diëtiste
a.ligt@fysiomore.nl
KP-nummer 19106383189
Anouk van Londen
Anouk van Londen
Anouk van Londen
Diëtiste
a.van.londen@fysiomore.nl
KP-nummer 19106211189
Onze voedingscoaches
Amanda Ligt
Amanda Ligt
Amanda Ligt
Diëtiste
a.ligt@fysiomore.nl
KP-nummer 19106383189
Anouk van Londen
Anouk van Londen
Anouk van Londen
Diëtiste
a.van.londen@fysiomore.nl
KP-nummer 19106211189
Onze podotherapeut
Onze orthomoleculair therapeut
Debby Joannes
Orthomoleculair Therapeut
debby@fitmetdeb.nl